poniedziałek, 23 czerwca 2014

Tłumaczenie podziękowań z albumu Meet The Vamps

Z góry przepraszam za wszystkie błędy , mam nadzieję ,że ktokolwiek doceni moją pracę i to przeczyta. Jutro bardziej się rozpiszę , ale tak strasznie Wam dziękuje!!! 100 tys. wyświetleń!!!

Podziękowania

Jest tak wielu ludzi , począwszy od naszych fanów i rodzin , Jason IIley , Joe Kentish , Ashley Tabor , Paul Adam , Dean Gillard , Dean Sherwood , Randy Phillips , David Joseph & Ted Cockle za ich wielkie wsparcie!
Wielki szacunek dla naszego teamu Richard Rashman , Joe O'Neill , Waddell Solomon i Nikki z Prestige.

Dzięki Clive Cawley , Rachael Paley, Suzy Hyland , Mark Rankin , Helena McGeough , Lauren Hales , Tom Peacock , Ali Norris i wszyscy z EMI! Tak samo David  Massey , Steve Bartels , Gabriela Schwartz, Melissa Victor, Daniel Werner i wszyscy z Island Def Jam! Dzięki dla innych świetnych ludzi w naszym wszechświecie w tym James Findlay ( 'Fin' - mistrz wszechświata ) , Paul Franklin , Sam Bush i Jay Reynolds i oczywiście McFly , Taylor Swift i Selenie Gomez.

Podziękowania Brad'a :
To była niesamowita podróż od spotkania James'a do teraz mając nasz  pierwszy album , i byłoby to niemożliwe ,aby podziękować wszystkim , którzy pomogli mi i zespołowi po drodze. Więc nie zamierzam. HAHAHA.

Żartuję , ale istnieje tak wiele osób . Najpierw ogromne podziękowania dla reszty chłopaków , moi koledzy z zespołu i absolutnie najlepsi przyjaciele , którzy sprawili ,że ostatnie dwa lata były najlepszymi w moim życiu i uczynili każdy dzień ekscytującym i zabawnym i warto . Kocham Was ludzie .

Moja rodzina , mama , tata , wielka siostra Nat i pies Jesse , którzy są najbardziej niesamowitymi ludźmi i którym zawdzięczam wszystko , zawozili mnie na koncerty i oglądali mnie w pubach kiedy koncertowałem na własną rękę , są najbardziej wspierającą rodziną o jaką mógłbym prosić , dziękuje i kocham Was ;)

Wszystkie rodziny z reszty zespołu , zawsze tak miło gdy wszystkie rodziny radzą sobie wspólnie  i myślę , że jest to bardzo szczególne ,że wszyscy z nas przyjmują to tak dobrze , więc dziękuje za pomoc wszystkim tak bardzo i za oddanie niezliczonych weekendów naszej czwórce czyniących hałas i bałagan ;) Niesamowity team wokół nas , który pomógł  nam zrobić to o czym marzyliśmy i są to ludzie najciężej pracujący jakich kiedykolwiek spotkałem , całemu teamowi Prestige za stworzenie absolutnie najlepszego managmentu , geniuszowi , którym jest Richard , Waddiemu za pomoc w stanach i Joe , który stał się najlepszym przyjacielem/ workiem  treningowym  jak również managerem . Dean'owi  Sherwood za pozostanie niezliczonych nocy i który pracuje absurdalnie ciężko dla nas i znowu jest kimś więcej niż kolesiem od wideo, teraz najlepszym  przyjacielem  więc dziękuje Dean :) FIN DAWGY , Fin jest szefem , on czyni wszystko tak zabawnym , pracuje niestrudzenie dla nas i jest Wielkim Tatusiem z The Vamps , kto potrzebuje być członkiem  załogi kiedy masz Fin'a?!

Wszyscy ludzie w naszej wspaniałej  wytwórni , dziękuje za stworzenie niesamowitego! Joe , Rach , Suzy , Lauren , Tom , Mark , Ted i wielu więcej. Ogromne podziękowania dla moich przyjaciół z domu , Alex , Alex , Mike , Matt , Jack i jeszcze więcej , którzy zawsze mnie wspierają ale przede wszystkim za to ,że pozostali ze mną i zachowali  mnie uziemionym więc dzięki chłopcy!

Dziękuje mojemu smiler , inspiracja  dla wielu piosenek , mój najlepszy przyjaciel z którym dorastałem ;) I wreszcie ogromne podziękowania dla CIEBIE! Wszystkim nieprawdopodobnym fanom , którzy sprawili ,że wszystko stało się możliwe , czy znalazłeś nas po naszym pierwszym coverze lub napotkałeś nas dopiero teraz , wsparcie jest niesamowite i kochamy was wszystkich i dziękujemy ;) Przepraszam jeśli ominąłem kogoś?! Ale to jest bardzo dumny moment dla nas wszystkich , nasz pierwszy album , więc jeszcze raz dzięki dla wszystkich zaangażowanych .


Podziękowania James'a :
Przede wszystkim , ogromne podziękowania dla moich rodziców i siostry za wspieranie mnie zawsze od pierwszego dnia ; zawdzięczam Wam tak wiele i mam nadzieję ,że jesteście dumni. Podziękowania dla moich kolegów z zespołu , staliście się moimi braćmi , mam nadzieję,że to się nigdy nie skończy. Brad, rozwinąłeś się w tak nieprawdopodobnego frontmana, to zabawne , że 3 lata temu graliśmy w FIFĘ w twoim pokoju. Tristan, ty zawsze widzisz pozytywne strony i  masz niesamowitą zdolność do wywoływania uśmiechu , bez względu na to co się stało . Connor , cieszę się gdy widzę cię po swojej lewej stronie na scenie! Jesteś niezwykle muzykalny i przezabawny.

Dziękuje bardzo fanom , którzy pozwolili mi przeżyć te śmieszne ekscytujące marzenia ,że mogę nazwać je pracą ; Zawdzięczam Wam więcej niż mogę powiedzieć. Ogromne podziękowania dla mojego nauczyciela muzyki ze szkoły , Mr Colman pozwolił mi wyrazić treść mojego serca w klasie od muzyki. Dzięki najlepszy przyjacielu z dzieciństwa , Adam , za wysłuchanie naszych wszystkich demo i szczerość.

Doniośle , dzięki Joe i Richard z Prestige Management , wy nauczyliście mnie tak wiele , nie tylko jako muzyka , ale pokazaliście mi jak być dobrym człowiekiem. Mam szczęście ,że spotkałem Dean'a Sherwood, nasz ekstremalnie utalentowany kamerzysta , i Fin , nasz trasowy manager , staliście się dwójką moich najlepszych przyjaciół i jestem tak  szczęśliwy z tego ; dzięki za wysłuchanie mnie , kiedy potrzebuję słuchacza.

Dzięki dziewczyny , które mieliście złamane serca po drodze. Nie mógłbym tego zrobić bez Was ( haha)
Wiem ,że zapomniałem o tak wielu osobach, tak mi przykro. Ale ostatni i oczywiście nie mniej , dziękuje najlepszemu słuchaczowi na całym świecie , mojemu koty Mickey.

Podziękowania Connor'a :
Za ten album i także  za ten zespół w ogóle , istnieje tylu ludzi ,że chciałabym podziękować i cenię wszystkich za pracę oni wprowadzili nas , to było niesamowite i mieliśmy dużo szczęścia ,aby to mieć! Po pierwsze naszym mangerom Richardowi i Joe którzy są tu od początku od kiedy James stworzył zespół . Oni wiedzą jaki krok powinniśmy wykonać ,aby dostać się gdziekolwiek! Również , oni są najbardziej wspierającym ludźmi , z którymi możemy porozmawiać jeśli kiedykolwiek się o coś martwimy. Stali się bliskimi przyjaciółmi dla nas wszystkich. Po drugie , inną osobą , która była z zespołem od samego początku jest Dean Sherwood nasz kamerzysta. On jest bezwzględny i idiotycznie ciężko pracujący i ofiaruje swój czas , aby usiąść i edytować film na naszego YouTube i również niedawno nasz album DVD , który jest pewnie tak długi jak film fabularny. On miał dosłownie trzy dni ! Jaka bestia.

Następny jest nasz trasowy manager Fin , którego spotkaliśmy tuż przed trasą z McFly , nasz pierwszy zestaw koncertów w historii zespołu! Z tego powodu, nie mieliśmy trasowego doświadczenia lub jakichkolwiek występów w tym zakresie. Fin dosłownie prowadził nas od tamtego czasu do teraz. Myślę ,że głównie dla mnie był bardzo bardzo dobry ponieważ był basistą i wiedział wszystko co trzeba wiedzieć na ten temat , więc dla mnie przejście z gry na gitarze na bas , on był człowiekiem. On również sprawia ,że jesteśmy na czas co jest trudne dla trojki z nas ;) dziękuje Fin.

Każdy  w naszej wytwórni był szalony. Jak dla nas zbyt dobrzy. Team wokół nas jest najlepszą grupą pracujących ludzi ! Możemy się pośmiać ale nadal pracujemy ( mam nadzieję ) myślę ,że na początku wielu ludzi się bało z  wytwórni i wiem byłem przyczyną bo nie chciałem być nienawidzony czy coś więc po  prostu nie mówiłem! Jednak staliśmy się przyjaciółmi i są niesamowici więc dziękuje Wam ludzie jak na przykład : Rachael Paley , Joe Kentish , Mark Rankin , Suzy Hyland , Helena McGeough , Rachel Dicks , Niamh Skinner i Tom Peacock.

Chce podziękować mojej rodzinie również za to ,że tak niesamowicie  wspierają  mnie. Przez lata przed zespołem dali tak wiele , abym  mógł rozwijać swoją muzykę! Moi rodzice zabierali mnie do wszystkich małych pubów,  trochę dziwne dla mnie po prostu grać parę piosenek dla pięciu osób! Również moim dziadkom , którzy dali mi pierwszą gitarę i byli tak zachęcający przez lata więc dziękuje bardzo. Nie grałbym teraz jeżeli nie miałbym tego! Dziękuje MaMa , Granda , Nan , Grumpy and Wendyl! Dziękuje również mojemu młodszemu bratu bo jest po prostu niesamowity. Myślę ,że jest to najbardziej wyluzowany jedenastolatek w historii i kiedy wracam do domu zawsze przygotowuje zestaw dla nas do gry na PlayStation. To organizacja.

Na koniec chce podziękować moim kolegom z zespołu Tris , Brad and James bo nie byłbym w tym zespole bez nich i moje życie kompletnie się zmieniło przez te szalone rzeczy zgodnie z którymi nasze hobby zamieniło się w miejmy nadzieję coś co możemy robić w życiu i to jest śmieszne! Teraz to moi najlepsi przyjaciele i bycie w zespole jest takie proste pod względem bycia daleko cały czas i pracy każdego dnia gdy jesteś w podróży z najlepszymi kolegami.

Podziękowania Tristan'a :
To nie możliwe żebym zmieścił wszystkie moje podziękowania w jednym akapicie, jednak postaram się jak najlepiej. Chce podziękować tylu osobom! Po pierwsze chce podziękować naszemu managementowi Richard , Joe i Waddel ( wymarzony team ) za rozwinięcie naszych marzeń! Richard jest najbardziej inteligentnym facetem jakiego spotkałem! Nasz trasowy manager Fin i geniusz zza camery Dean Sherwood! Osoby , które wierzyły  w nas od początku. Nasza wytwórnia ( Universal Virgin EMI ) za to ,że pozwala nam mieć tyle kontroli nad tym co robimy!

Po drugie , głównie człowiekowi , który nauczył mnie wszystkiego co wiem. Simon Lomax. On jest tak utalentowanym muzykiem , z którym dorastałem. Widział każdy projekt w którym brałem udział od wieku 9 lat!

Chciałbym również podziękować facetowi imieniem Phil Clark. Kiedyś pisałem z Philem przed The Vamps, on nauczył mnie wiele! Zanim dołączyłem do zespołu , znalazłem naprawdę prawdziwych przyjaciół , i chce podziękować Peterowi Swan za bycie takim zabawnym kumplem i dobrym przyjacielem przez lata , dorastaliśmy razem w tej samej szkole i zespole i on był basistą w pierwszym poważnym zespole , nazywał się ' Malicious ' .

Mam najlepszych kolegów z zespołu jacy mogą być, jesteśmy szczerze czwórką najlepszych przyjaciół na zawsze , którzy są w stanie tworzyć muzykę razem! To takie błogosławieństwo budzić się każdego ranka i zdawać sobie sprawę ,że mam działy dzień z nimi! Również ogromne podziękowania dla rodzin zespołu za to,że są tak gościnni kiedy przybywamy do każdego z domów! My zrobiliśmy wiele podczas wczesnych etapów The Vamps.

Wreszcie ale nie mniej , chciałabym podziękować najważniejszym osobom w moim życiu , moja mama , tata, brat James i młodsza siostra Millie! Nie mogę wyrazić jakim wsparciem dla mnie była moja rodzina! Zawsze byłem blisko z moją rodziną i naprawdę to doceniam , jak wiele zrobili dla mnie i zespołu na przestrzeni lat , od zawiezienia mnie na pierwszą w historii lekcji gry na perkusji , do patrzenia później na zespół kiedy zatrzymaliśmy w domu! Oni zawsze przychodzą na koncerty , czy to w pubie naprzeciwko starego człowieka i jego psa lub wykonywane na stadionie Wembley. To takie miłe uczucie wiedzieć ,że zawsze będą tam dla mnie , cokolwiek będę robić , i  ja zawsze będę  tam dla nich!

Jako całość , jesteśmy szczęściarzami ,że jesteśmy w tej sytuacji! Nie mogę podziękować Vamily wystarczająco , kochamy naszych fanów tak bardzo i staramy się komunikować z wieloma ludźmi , możemy ponieważ doceniamy wszystko co dla nas robią , i zamierzamy zostać pokorni i uziemieni.

4 komentarze:

 1. Ooo jakie to słodkie chłopaki są tacy kochani <3 super ten tej blog :-o

  OdpowiedzUsuń
 2. jejku, oni są tacy akjnskjdnfekjdfnkjwajbxnclkcsx
  dzięki, że przetłumaczyłaś :D ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. To takie piękne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super nowy wygląd <3, serio super blog + to dzisiaj o 21 jest twitcam z James'em
  ? <3

  OdpowiedzUsuń